Erasmus Koordinatörlüğü

2019-2020 Erasmus+ Öğrenim Hareketliliği Güncel Yerleştirme Sonuçları & Erasmus+ Oryantasyon Eğitimi

15/03/2019 11:23:12 - 15/03/2019 11:23:12 - 13912 Okunma

2019-2020 Erasmus+ Öğrenim Hareketliliği

Güncel Yerleştirme Sonuçları & Erasmus+ Oryantasyon Eğitimi

 

2019-2020 akademik yılı Erasmus+ Öğrenim Hareketliliği (KA103) kapsamında feragat bildirim süresi sonrasında yerleştirme listesi güncellenmiştir.

Öğrenim Hareketliliği Güncel Yerleştirme Sonuçları için tıklayınız.

Erasmus+ Oryantasyon Eğitimi’ne listede yer alan tüm öğrenciler davetli olup, ASİL adayların ve HİBESİZ* gitmek isteyen adayların katılımı zorunludur. YEDEK adayların da toplantıya katılmaları faydalı olacaktır.

Toplantı detayları:

Tarih: 22 Mart 2019 Cuma günü

Saat: 14:00 – 15:00

Yer: Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi Çok Amaçlı Salonu (Rektörlük Binası, Giriş Kat, C Blok)  

Oryantasyon eğitiminde hibe ödemeleri, çevrimiçi dil desteği, sigorta, konaklama, pasaport, vize, vs. hakkında detaylı bilgi verilecektir. Öğrencilerimizin oryantasyon eğitimine katılması Erasmus+ sürecinde sorumluluklarını bilmesi ve karşılaşabilecekleri olası sorunların asgariye indirilmesi için önem arz etmektedir.

Oryantasyon eğitimine mazeretsiz katılmama halinde (öğrencinin Erasmus+’a tekrar başvurması halinde) -5 puan kesintisi uygulanır. Her hangi bir puan kesintisi ile karşılaşmamak adına, eğitime katılamayacak olan öğrencilerimizin gerekçelerini açıkça belirterek eğitim gününden önce erasmus@klu.edu.tr adresine e-posta göndermeleri rica olunur.

*Yedek adaylardan hibesiz gitmek isteyenler, yeterli anlaşma kontenjanı olduğu takdirde Erasmus+ Öğrenim Hareketliliği’nden yararlanabilirler. Hibesiz olarak gitmek isteyen öğrencilerin, “hibesiz öğrenci başvuru dilekçesi”ni tamamlayıp 21 Mart 2019 tarihi 17:30’a kadar Erasmus Ofisi'ne getirmeleri gerekmektedir.

Not: Erasmus+ Oryantasyon Eğitimi’ne katılmamış bir öğrencinin hareketlilik hakkını kaybetmesi veya hibesinde kesinti yapılması söz konusu değildir.

Aday öğrencilerimize Erasmus+ sürecinde başarılar dileriz.

Erasmus Koordinatörlüğü

 

Erasmus+ Öğrenim Hareketliliği Oryantasyon Eğitimi

Facebook Twitter Google Plus
Telefon Tablet Bilgisayar Bu website tüm cihazlarla uyumludur.