Erasmus Koordinatörlüğü

Corona (Covid19) Virüsü Hakkında Önemli Duyuru

Değerli yararlanıcılarımız,

Corona Virüsü ile ilgili olarak Türkiye Ulusal Ajansı'nın web sitesinde bilgilendirdiği üzere sizlere bu duyuruyu iletiyoruz:

 

CORONA (Covid19) Virüsü Hakkında Erasmus+ ve ESC Programları Yararlanıcılarımıza Duyuru

Aralık ayında Çin’de görülen ve Avrupa’ya da sıçramış olan Corona (Covid-19) Virüsü ile ilgili olarak;

Türkiye Ulusal Ajansı; yararlanıcılarımızın Erasmus+ ve ESC Programları kapsamında virüsten etkilenen bölgelere yapacakları hareketliliklerine ilişkin programlarını, iptal veya erteleme yönünde yeniden gözden geçirmelerini önemle tavsiye etmektedir.

Virüsten etkilenen bölgelere ve bu bölgelerden ülkemize yapılacak hareketliliklerin iptal edilmesi, ertelenmesi veya farklı bir yerde gerçekleştirilmesi Türkiye Ulusal Ajansı tarafından “mücbir sebep” kabul edilecektir. Bu kapsamda, hareketliliklerinde değişiklik yapmak veya iptal etmek isteyen yararlanıcılarımızın Ajansımız proje uzmanları ile iletişime geçmesi önem arz etmektedir.

Yararlanıcılarımızın ihtiyaç hissettikleri anda bulundukları bölgeden sorumlu Türkiye Cumhuriyeti Başkonsoloslukları ile irtibata geçebileceklerini hatırlatırız:

Başkonsolosluklarımızın irtibat bilgilerine http://www.mfa.gov.tr/yurtdisi-teskilati.tr.mfa adresinden erişilebilmektedir.

 

Duyuru metnine ulaşmak için:

https://www.ua.gov.tr/haberler/corona-covid19-virus-hakkinda-duyuru/

 

Corona Virüs (Covid-19) Salgınının KA 103 Öğrenci ve Personel Hareketliğine Yönelik Etkileriyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

 

Güncellenen duyuru metnine ulaşmak için (23.03.2020 tarihli SSS): 

https://www.ua.gov.tr/haberler/corona-virus-covid-19-salgininin-ka103-ogrenci-ve-personel-hareketligine-yonelik-etkileriyle-ilgili-sikca-sorulan-sorular-ve-cevaplari/

 

Duyuru metnine ulaşmak için (05.03.2020 tarihli SSS): 

http://www.ua.gov.tr/haberler/corona-virus-covid-19-salgininin-ka-103-ogrenci-ve-personel-hareketligine-yonelik-etkileriyle-ilgili-sikca-sorulan-sorular-ve-cevaplari/

 

 

Telefon Tablet Bilgisayar Bu website tüm cihazlarla uyumludur.