Erasmus Koordinatörlüğü

Work And Travel

27/08/2014 11:11:11 - 01/09/2014 11:11:11 - 3735 Takip

             

Ofisimiz Work and Travel programı için hizmet vermemektedir. Work and Travel programına katılmak isteyen öğrencilerimizin bu program için hizmet veren aracı kurumlarla irtibata geçmesi gerekmektedir. Ancak Ofisimiz, Work and Travel ve diğer eğitim amaçlı programlara katılmak isteyen öğrencilerimize Harçsız Pasaport Belgesi vermektedir. Öğrencilerimizin bu hizmetten yararlanabilmeleri için öncelikle aracı kurumla iletişime geçip bir Kabul Mektubu almaları gerekmektedir. Harçsız Pasaport Belgesi için öğrencilerin şu üç evrakla Rektörlük - Yazı İşleri ve Doküman Yönetimi Birimi'ne başvurmaları gerekmektedir. 

Dilekçenizi Yazı İşleri ve Doküman Yönetimi Birimi'ne teslim ettikten sonra evrakınız 3-5 iş günü içinde hazırlanacaktır. Hazırlanan belgeyi Erasmus Ofisi'nden teslim alabilirsiniz.

Dikkat: Dilekçenizde yer alan başlangıç ve bitiş tarihlerinin Kabul Mektubunuzdaki tarihler ile aynı olmasına özen gösteriniz (Örn: 01.06.2014 - 30.09.2014). Dilekçenizi formata uygun olarak, eksiksiz ve imla kurallarına uygun şekilde doldurup imzalayınız.

 

 

Work and Travel Harçsız Pasaport

Facebook Twitter Google Plus
Telefon Tablet Bilgisayar Bu website tüm cihazlarla uyumludur.